Güzellik ve Hayata Dair Birçok Konuya Değiniyoruz..

Menu & Search

Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı

2015-12-17

Gamzeninguzellikrehberi.com Site Kullanım şartları

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm maddeleri tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Gamzeninguzellikrehberi.com bu maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Belirtilen şartların ihlali durumunda gamzeninguzellikrehberi.com önceden uyarmaksızın üye bilgilerini silebilir ve üyeliğe son verebilir. Yargı makamları tarafından gelecek istelerde kullanıcı bilgileri ilgili makamlara verilebilir. (Kullanıcı bilgileri IP adresi v.s.)

Gamzeninguzellikrehberi.com web sitesinde yer alan her türlü medikal bilgi, yorum, duyuru ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili sayfa düzenlemeleri, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. gamzeninguzellikrehberi.com de yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan gamzeninguzellikrehberi.com sorumlu olmayacaktır.
Gamzeninguzellikrehberi.com web sitesinde yer alan bilgi ve düzenlemelerin tamamının bütün yasal hakları Gamzenin Güzellik Rehberi’ne ait olduğundan, hiçbir şekilde yazılı izin alınmaksızın kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, başka yerlerde kullanılması, dağıtılması, çoğaltılması, değiştirilmesi veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılması yasaktır.

Gamzeninguzellikrehberi.com web sitesi sadece bilgi ve rehber kaynağı olarak tasarlanmıştır. Bilgilerin içeriğinin; güncel tıp literatüründe yenilenmiş, değişmiş, eskimiş olma olasılığı gözönünde tutulmalı ve uygulamalarda bu bilgilerin kullanımında, mutlaka güncel tıp literatürü ile uyumluluğu kontrol edilmelidir. Sitemizde adı geçen ilaçları ve metotları kendi başınıza kullanmayınız. Sağlık sorunlarınızla ilgili olarak, mutlaka uzman bir doktorunuza başvurunuz. Doktorunuzun, size tavsiyeleri dışında ilaç kullanmayınız. Kullandığınız ilaçların son kullanma tarihlerine dikkat ediniz.

Gamzeninguzellikrehberi.com’in Kullanılması

Gamzeninguzellikrehberi.com adıyla yayınlanan bu sitenin hiç bir parçası kaynak gösterilerek olsa da kopyalanamaz ve dağıtılamaz. Gönderilen mesaj ve iletilerde kanun hükümlerine aykırı bulunan maddeler bulunması halinde sorumlu tutulacak kişi ilgili metni gönderen kişi olacaktır. İlgili makamlar tarafından istenildiğinde bu bilgiler verilebilir. Gamzeninguzellikrehberi.com, kullanıma açık olan ve diğer ziyaretçiler tarafından görülebilen alanları kötü amaçlı kullanan kişilere karşı erişim engelleme gibi hakları saklı tutar.

Hastalıklar

Sitemizin bu bölümü tamamiyle sağlık konusunda bilgi almak isteyen kişilere bilgi vermek amacıyla tavsiye niteliğinde, uzmanlarca hazırlanmış bilgiler içermektedir. Hiç bir surette kişinin hastalığına tanı veya tedavi etme niteliği taşımamaktadır. Ziyaretçinin, burada bulunan bilgileri referans alarak şahsi olarak tanı veya tedavi girişiminde bulunması tamamiyle kişinin sorumluluğundadır. Tıp bilgileri tamamiyle yenilenmeye açık olup bilgilerin zamanla geçersiz kalması olası bir durum olmakla birlikte, her hastalığa tanı ve tedavi yaklaşımı doktorun aldığı birikim ve tecrübelere ve şahsi kanaate göre değişebilir. Her koşulda son söz, tanı ve tedavi girişimi kişinin şahsen doktora başvurması ile ilgili doktorun verecegi karardır..Bu sitede yayınlanan her sayfa içeriginden faydalanan kişi bu şartları ve uyarıyı kabul etmiş demektir!

Makale Köşesi

Gamzeninguzellikrehberi.com web sayfasında yayınlanması istenen makalelerde İsim ve Soy isim, Uzmanlık Alanı, Uzmanlık Derecesi, Görevi, Görev Yeri, İş Adresi ve İş telefon bilgileri eksiksiz olarak talep edilecektir. Yayınlanan makaleler ile ilgili tüm öneri, eleştiri ve değerlendirmeler info @ gamzeninguzellikrehberi.com ‘e veya “yorum” bölümüne mail olarak gönderilebilir. Makale bilgileri ve içeriğinden tamamiyle makaleyi hazırlayan kişi sorumlu olup Makale bilgileri ve içeriği ile ilgili olarak gamzeninguzellikrehberi.com ve sponsorları sorumlu tutulamaz.

Sohbet ve Forum alanları

Gamzeninguzellikrehberi.com sohbet ve forum alanlarında paylaşılan her görüş IP adresi saklı tutulan kullanıcıya aittir. Bir kullanıcının illegal davranışlarından dolayı gamzeninguzellikrehberi.com sorumlu tutulamaz, yargılanamaz. İlgili makamlar tarafından istenildiğinde suç teşkil eden mesajın sahibi hakkında ki tüm bilgiler verilebilir. Kontrollü veya kontrolsüz paylaşım alanlarında yapılan her tür mesajlaşma gamzeninguzellikrehberi.com tarafından kontrol edilebilir, değiştirilebilir veya silinebilir. Bu tür işlemler sonucunda kullanıcıların söz hakkı bulunmamaktadır. Gamzeninguzellikrehberi.com bünyesine gönderilen her mesaj ve iletinin sorumlusu gönderendir. Bu tür alanlardan alınan dosyalar nedeniyle zarar gören sistemlerden Gamzeninguzellikrehberi.com ve Sponsorlar kesinlikle sorumlu tutulamaz.

İlanlar ve Reklamlar

Gamzeninguzellikrehberi.com web sayfasında yayınlanan ilanlardan gamzeninguzellikrehberi.com Sorumlu değildir. Açıkça belirli olan kurallara karşı gelen üyelerin üye bilgileri silinecek ve yeniden kayıt yapmaları engellenecektir. İlan bölümlerinde gönderilen her mesaj gönderenin sorumluluğundadır. Gönderilen mesajlar için filitreleme yapılmaz, değiştirilmez. Gönderilen bir mesajdan rahatsızlık duyan kullanıcılarımız gönderen hakkında şikayette bulunabilir. Bu gibi durumarda gerekli incelemeden sonra gönderen kullanıcının bilgileri silinebilir.

Medikal Linkler

Arama motorları, Medikal Linkler, Medikal Toplist ve Banner Değişim Bölümü içerisinde yayınlanan siteler ile gamzeninguzellikrehberi.com ‘in bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bu sitelerde yayınlanan içerik hakkında gamzeninguzellikrehberi.com ve sponsorlar sorumlu tutulamaz.

Diğer Bölümler

Gamzeninguzellikrehberi.com ‘de yayınlanan diğer bölümler hakkındaki kurallar öncekiler ile aynıdır. Bu konu hakkında ki düşünce ve şikayetleriniz için info @ gamzeninguzellikrehberi.com adresine danışabilirsiniz.

Gizlilik İlkeleri

Gamzeninguzellikrehberi.com üye bilgilerini gizli tutumakla yükümlüdür. Hiç bir nedenle bu bilgiler 3.kişilere devredilemez ve satılamaz. Ancak yasal durumlarda bu madde geçerliliğini yitirir.

YASAL UYARI

Sağlık, kişisel bakım, beslenme ile ilgili gamzeninguzellikrehberi.com sitesinde yazılan yazılar internette yazılan genel bilgilerin derlenmesi sonucu oluşan bilgilerdir. Bu blog hastalık teşhis veya tedavisi amacı taşımaz. Bir sağlık sorununuz varsa ilgili doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama anlatım ve tariflerin insanları yönlendirmek gibi bir amacı yoktur. Yazdıklarım bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak kür, bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. gamzeninguzellikrehberi.com web sitesinde yer alan her türlü medikal bilgi, yorum, duyuru ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili sayfa düzenlemeleri, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. gamzeninguzellikrehberi.com de yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan gamzeninguzellikrehberi.com sorumlu olmayacaktır. Bu bloğa ulaşmakla yukarıda yazdığımız durumları kabul etmiş olursunuz. Blogumda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Type your search keyword, and press enter to search